RZETELNOŚĆ
KONKURENCYJNOŚĆ
PROFESJONALIZM
JAKOŚĆ

Wszystkie nasze działania wypływają z przekonania, że każdy zasługuje na profesjonalną, rzeczową pomoc prawną. Wierzymy w niekonwencjonalny sposób myślenia, ukierunkowany na osiągnięcie najkorzystniejszego rezultatu dla naszego klienta, ceniąc jego czas a usługę dopasowując do możliwości finansowych. Przyświeca nam myśl, że „wszystko jest trudne nim stanie się proste”, a prawo powinno być przyjazne i zrozumiałe.

Nasza skuteczność jest rezultatem indywidualnego podejścia do każdego klienta, opartego na szacunku, życzliwości i partnerstwie. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami, zapewniając im swoją pełną dyspozycyjność i pomoc w każdej sprawie. Za każdym razem prezentujemy naszym klientom szeroki wachlarz rozwiązań prawnych, wspólnie uzgadniając drogę działania odpowiadającą specyficznym okolicznościom danej sprawy, kierując się zasadą, że nigdy nie ma dwóch takich samych postępowań. Świadczymy najwyższej jakości kompleksowe usługi prawne, oparte na doświadczeniu i rzetelnej wiedzy, proponując jednocześnie rozwiązania innowacyjne. Oferowane przez nas usługi to nie jedynie zbiór przepisów, ale rzetelna, profesjonalna pomoc w kształtowaniu Państwa sytuacji prawnej.

Naszym klientom zapewniamy pomoc prawną na wszystkich etapach postępowania poczynając od przedsądowego kończąc na egzekucji, podejmujemy się reprezentacji przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami władzy publicznej, udzielamy również porad prawnych i konsultacji a także sporządzamy pisma na życzenie. Naszymi klientami są podmioty indywidualne jak i przedsiębiorcy, którym oferujemy pomoc w sprawach incydentalnych, a także stałą obsługę prawną.

Zapraszamy do współpracy!

Honorarium

Wynagrodzenie za świadczone usługi prawne ustalane są indywidualnie z każdym klientem, a jego wysokość uzależniona jest od rodzaju sprawy, zawiłości problemu prawnego oraz czasookresu trwania współpracy. Nasza Kancelaria oferuje różnorodne sposoby dokonywania rozliczeń za prowadzone sprawy i porady prawne:


Sposób dokonywania rozliczeń jest ustalany indywidualnie z każdym klientem, tak aby odpowiadał jego potrzebom i oczekiwaniom. Co do zasady preferujemy płatności z góry, jednakże po indywidualnych uzgodnieniach istnieje możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty. Ustalone kwoty wynagrodzenia są kwotami netto dlatego należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %.